Provozujeme moderní vozový park. To znamená autobusy v plné výbavě, vždy pečlivě připravené k přepravě klientů. Samozřejmostí je čistý interiér i exteriér vozů a funkční technická výbava, zajišťující pohodlí i bezpečí. 

Ve všech našich vozech naleznete funkční výkonou klimatizaci, toaletu, kávovar, lednici a bezpečnostní pásy na všech sedadlech, která jsou samozřejmě polohovatelná. Z výbavy, která je na první pohled méně viditelná je to tažné zařízení pro připojení přívěsu, GPS navigace a zvýšený zavazadlový prostor pro pohodlné nakládání zavazadel. Mnoho cestujících také oceňuje prostor na nohy, který je v dané kategorii vozidel nadprůměrný.

Není nám lhostejné ani životní prostředí, proto naše vozy splňují přísné ekologické normy EURO 5. Díky tomu máme zelenou i v místech kam se jiné vozy nedostanou. Důležité jsou také aktivní a pasivní bepečnostní systému vozů.

Naši řidiči se pravidelně účastní školení bezpečné jízdy a pravidelně podstupují zdravotní a psychologická vyšetření. Domluví se anglicky a profesionální přístup a slušné chování je pro ně samozřejmostí.

s námi cesta utíká
 

Naše autobusy

Magiq
až 49 osob + průvodce + řidič
Moderní luxusní autobus pro cesty po celé Evropě.
Výbava: klimatizace, toaleta, polohovatelná sedadla, lednice, velký zavazadlový prostor, audio a video systém,kávovat, bezpečnostní pásy a GPS.
28,- Kč / km
magiq
 
Futura
až 49 persons + průvodce + řidič
Moderní dálkový autobus pro krátké i dlouhé trasy.
výbava: klimatizace, toaleta, polohovatelná sedadla, lednice, audio a video systém, kávovar, polohovatelná sedadla and GPS.
26,- Kč / km
 
 
Na vaši žádost zdarma vypracujeme konkrétní cenovou nabídku.